ALU Drzwi zewnętrzne

 

Charakterystyka produktu
Drzwi aluminiowe zewnętrzne

Drzwi wejściowe z profili aluminiowych, dzięki szerokiej ofercie wzorów, jedno- i dwuskrzydłowe, łączone z wiatrołapem, witryną i daszkiem, stanowią atrakcyjne wejście do każdego rodzaju budynków i instytucji. Drzwi z profili aluminiowych mogą posiadać kształtowniki z wewnętrzną przekładką termiczną, zapewniającą wysokie właściwości termoizolacyjne. Powierzchnia kształtowników jest trwale zabezpieczona powłoką dekoracyjną w pełnej, katalogowej gamie kolorystycznej, co daje możliwość dopasowania drzwi wejściowych do fasad budynków. 

Powłoki anodowane lub lakierowane proszkowo są odporne na zmiany temperatury, wilgotności i zmiany koloru. Uniwersalność systemu pozwala na zastosowanie tego typu drzwi zarówno w architekturze współczesnej jak i zabytkowej, poprzez użycie różnego rodzaju przewiązek, szprosów wewnątrzszybowych oraz klejonych na szybę. 

Szczególnie atrakcyjnie prezentują się w budynkach użyteczności publicznej, kościołach, dworcach i obiektach sportowych.

Dane techniczne

kształtowniki

aluminiowe, stop PA 38 wg normy 84/H-93669 i Al Mg Si 0,5 F 22 wg normy DIN 1725

uszczelki

guma EPDM wg normy DIN 7863, uszczelki szczoteczkowe

okucia 

zamki rolkowe, elektromagnetyczne, uchwyty rurowe, samozamykacze

szklenie

szyba zespolona, jednokomorowa o grubości 22 mm , każdym rodzajem szkła lub wypełnienie wkładem ocieplającym. Przy drzwiach bez przegrody termicznej możliwe jest szklenie szkłem pojedynczym, w zakresie grubości 5 - 8,4 mm

izolacyjność

kształtowniki z przekładką z poliamidu z włóknem szklanym PA 6,6 GF25, przenikalność cieplna dla ramy Kr=2,1 W/m 2 K

kolorystyka

wszystkie kolory katalogowe

atesty

ITB-AT-15 - PZH.B-1206/96;certyfikaty ISO 9002-2233/2000

 

 

 

 

 

 

 

 

 Drzwi aluminiowe zewnętrzne i wewnętrzne - zastosowanie: drzwi do klatek schodowych, drzwi automatyczne i inne. Drzwi aluminiowe i inne konstrukcje aluminiowe - naprawa drzwi aluminiowych Warszawa.